KORONA VIRUS

Samo teme vezane uz prirodu i pčelarstvo...

KORONA VIRUS

PostPostao/la vupi » 27 ožu 2020, 16:11

https://dnevnik.hr/vijesti/koronavirus/ ... 99250.html

Dragi moji ;

Kakva je situacija kod vas , jeli vam teško pada izolacija ... ;)
Nešto je slabo aktivnosti na forumu , nije valjda da se bojite VIRUSA ... :urnebes :urnebes :urnebes
Mene osobno uhvatila nekakva hunjavica / nije korona / klasična gripa ,ali već sada je pri kraju i sve je dobro / dok se dobro završi .
Danas sam malo obišao pčele i mogu reći da je sve u redu ,onako odokativno , jer nisam otvarao a ni pregledao već više od 15 dana ...
Više u radovima za Travanj 2020 ..

Svima puno sreće i zdravlja ...

:krigle
vupi

Re: KORONA VIRUS

PostPostao/la drago1 » 27 ožu 2020, 16:35

Pozdrav svima!!!!
Evo konačno da se neko javi već par dana nema nikoga na forumu pa sam mislio da se nesmijemo javljati ni pisati. Vupi evo u Slo. već 9 mrtvih i 632 zaražena ali do mene još nije došlo, danas je 2 tjedna kako se većinom zadržavamo kod kuće u trgovinu 1-nom na tjedan i samo TV-KOMPJUTOR-MOBITEL-JESTI-i SPAVATI.
Uglavnom ljudi čuvajte se i budite zdravi a kod pčela prošećem svaki dan da ih vidim da i njh nebi vurus napao.
Lp
Drago
drago1

PostPostao/la drago1 » 28 ožu 2020, 15:11

Danas pčele nose punom parom, ludnica ispred košnica, nemam vage tako da neću moći reći koliki je donos bio, ali se vidi kako šerafaju od košnica i kako pune dolaze natrag.
Lp
Drago
drago1

PostPostao/la Tokito1969 » 28 ožu 2020, 17:42

Ja sam jučer dobio propusnicu za obilazak pčelinjaka, zadnji radni posjet je bio 18.3. nekoliko ludara je zahtjevalo drugi nastavak i dobile su ga, ali iako nisam pobornik ovih vremenskih prognostičara ipak sam ih poslušao te nisam radio prevjes već sam samo dodao gore nastavak ako im ga bude trebao neka pređu u njega, pokazalo se da nije bilo potrebe za njim, hladni val je uzeo danak (po količini legla) planiram uraditi pregled svih zajednica za tjedan dana ako se bude moglo (vremenski i covid-19 neuvjeti) ...

Ostanite mi negativi (na covid-19 test naravno)

:krigle :krigle :krigle
tko pčelari vrijedi, tko ne pčelari ne vrijedi
Tokito1969

Lokacija: pčelinjak 1 Seketin 255 MNV, pčelinjak 2 Podurte 400 MNV

Natrag na Zanimljivosti s interneta

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.