MEDNA ROSA...

MEDNA ROSA...

PostPostao/la dbhappy_mamma » 22 vel 2017, 12:12

ZAŠTO POČETI JUTRO MEDENOM VODOM? TOPI SALO, JAČA ORGANIZAM, ŠTITI BUBREGE, REGULIRA PROBAVU..

Svima su poznate korisne osobine meda, ali malo ko zna o koristi medene vode ili vode sa medom. Od davnina je upotrebljavana za oslobađanje od različitih bolesti i u kozmetičke svrhe. Jednostavno su je koristili kao ukusni „živi“ napitak na svim slavljima.

Dovoljno je da odmah ujutro, na prazan stomak, u čašu tople vode ubacite kašičicu meda, promiješate i popijete. Kako te djeluje na vaš organizam? Saznajte u nastavku.

http://oazaznanja.com/zdravlje/zasto-po ... a-probavu/
Imagine all the people living life in peace...
dbhappy_mamma

Re: MEDNA ROSA...

PostPostao/la Debejac » 23 vel 2017, 23:26

Dobar članak u svakom pogledu, posebno ono o raku. Ipak novac ubija svaku dušu.

Pridodao bih samo: koristiti izvorsku svjeću vodu (ko može).

Usput, stalno me pitaju imam li meda. Neka to bude putokaz onima koji govore da je med teško prodati. Nije, samo treba obrazli raditi, a to je izuzetno teško.

Još nešto: jedan dedo je pričao sljedeće. Uzeo dinar i veli: "Sinko, za ovo se i tila i duše daje!".

Pozdrav, svako dobro!
Koga li se ljudi na zemlji više plaše: Boga ili Njegove opozicije, đavola?
Debejac

PostPostao/la vupi » 24 vel 2017, 10:51

Usput, stalno me pitaju imam li meda. Neka to bude putokaz onima koji govore da je med teško prodati. Nije, samo treba obrazli raditi, a to je izuzetno teško.

Slažem se !!!

Ali ima i onih koji nemaju obraza i koji bi za kunu ( dinar/marku) i vlastitu mater prevarili !! :(

Ne mogu a da se ne "pohvalim" ;
Moj med ide ČAK i autobusom za Split ,Pulu ,Rijeku ,i to već par godina isti ljudi !!! :D
Imam neke koje nisam nikad vidio a bez ikakvog problema kupuju med i to po par kanti odjednom ! 8-)

:krigle
vupi

PostPostao/la Debejac » 24 vel 2017, 21:40

Vupi:

Ali ima i onih koji nemaju obraza i koji bi za kunu ( dinar/marku) i vlastitu mater prevarili !! :(

Moj med ide ČAK i autobusom za Split ,Pulu ,Rijeku ,i to već par godina isti ljudi !!! :D
Imam neke koje nisam nikad vidio a bez ikakvog problema kupuju med i to po par kanti odjednom ! 8-)

Slušaj, pa ja od tebe drugo nisam ni očekivao, inače se ne bismo ni družili.

Pozdrav, svako dobro!
Koga li se ljudi na zemlji više plaše: Boga ili Njegove opozicije, đavola?
Debejac

PostPostao/la vupi » 25 vel 2017, 10:35

Debejac je napisao/la:Vupi:

Slušaj, pa ja od tebe drugo nisam ni očekivao, inače se ne bismo ni družili.

Pozdrav, svako dobro!

HVALA na takovom mišljenju !!! :)

:krigle
vupi

Natrag na Med

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.