Iz moje Api kronike - by ZOV 1004

Zanimljivosti i aktualnosti na forumu
Pravila foruma
Svojevrsna "OGLASNA PLOČA" za goste AA Foruma na kojoj se konstantno pojavljuju obavijesti o najvažnijim zbivanjima u njegovom zatvorenom dijelu. Jasno, u najkraćim crticama... Za puni pristup tekstovima potrebna je registracija.

Procedura registracije novih članova na AA Forum

Iz moje Api kronike - by ZOV 1004

PostPostao/la Veli Jože » 24 tra 2015, 07:53

Nekoliko sunčanih i (pre)toplih sati u trodnevlju oblačna i kišna vremena ( tako su prognoze govorile za srijedu, četvrtak i petak), u četvratak , 26. ožujka 2015. iskoristio sam za prvo detaljno otvaranje triju svojih zajednica ( označenih radnim oznakama A,B, C) u 2015.
Prvo sam pregledao zajednicu B. Pogače ( stimulativna i nozecidana) dodane 13.03. potpuno su potrošene. Poklopljenog legla je na četri okvira a dva su okvira nepoklopljenog legla.Uočena je matica. Dva su okvira puna nektra i peluda. Na tri okvira ima zaklopljenog meda a svi ostali okviri u dva nastavka su potpuno prazni! Okvire s medom stavio sam u donji nastavak s praznim saćem a gore sam smjestio leglo , po dva okvira praznog saća na kraju i okvire s peludom. Sada sve ovisi o vegetaciji jer moja dodana pogača i sirup slaba su utjeha. Ipak, nadam se da će s ovom zajednicom biti sve dobro.

Jedan izuzetan pčelarski dnevnik, :D :D :bravo :bravo tko ga ne prati propušta jaaakooo puuunooo...

viewtopic.php?p=23265#p23265
Uvijek svima na raspolaganju, uvijek svima na usluzi !
Veli Jože
Site Admin

Natrag na Obavijesti o najinteresantnijim napisima na AA Forumu

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.