Top lista pozitivista !

Vrlo aktivne forumašice i forumaši !

Top lista pozitivista !

PostPostao/la Veli Jože » 16 pro 2019, 12:10

Drage prijateljice i prijatelji, poštovane kolegice i kolege !

Dana Gospodnjeg 16. prosinca 2019. stanje aktivnosti forumašica i forumaša na našem forumu izgleda ovako:

Statistika.jpg
Samo stotke se računaju !
Statistika.jpg (112.4 KiB) Pogledano 792 put/a.

Dugo smo raspravljali o (ne)aktivnosti na našem forumu, neki stalno pišu, a neki samo čitaju. Naravno, sve je to u redu, ali sada se stvari mijenjaju, vrijeme je darivanja! :D :D :D :bravo :bravo :bravo

No, kroz sve naše razgovore o aktivnosti pojedinaca iskristalizirao se stav da oni koji često pišu trebaju biti nagrađeni i ova statistika je napravljena upravo zato! Naime, osobno sam odlučio nagraditi SVE forumašice i forumaše koji su konstantno aktivni i koji su od učlanjenja na PEF napisali NAJMANJE 100 postova! :D :D :bravo :bravo

To znači da će SVI iznad crvene crte moći potpuno BESPLATNO isprobati naše ekološko antivarozno sredstvo zvano Eko PčeloMirko, :D jasno, ukoliko postoji interes za takovo nešto !

Također, SVE što budemo prodavali putem foruma SVI iznad crvene crte imat će TRAJNI popust od 20% !

To je ono što mogu ponuditi i dati od sebe kako bi aktivnost, trud i znanje pojedinaca na PEF-u bili barem malo nagrađeni. Jasno, i svi drugi mogu slijediti ovaj primjer i davati svoje popuste, ali i ne moraju, to ovisi o svakoj osobi ponaosob!

Podrazumijeva se da će se statistika ažurirati u skladu s napisanih 100 postova, ali to ne znači da će popusti vrijediti ako netko dođe do 100 postova i onda prestane pisati, dakle, pravilo je 100 i više postova + konstantna aktivnost! 8-) :)

Vi koji ste potrošili puno vremena nesebično dijeleći svoje pčelarsko i ino znanje, pomažući znanima i neznanima, sada ćete dobiti ovu malu nagradu za vaš rad i trud! :D :D :bravo :bravo

:labud :love :labud :labud :krigle :krigle
Uvijek svima na raspolaganju, uvijek svima na usluzi !
Veli Jože
Site Admin

Re: Top lista pozitivista !

PostPostao/la Tokito1969 » 16 pro 2019, 16:29

:bravo :bravo :bravo :bravo
tko pčelari vrijedi, tko ne pčelari ne vrijedi
Tokito1969

Lokacija: pčelinjak 1 Seketin 255 MNV, pčelinjak 2 Podurte 400 MNV

PostPostao/la Debejac » 17 pro 2019, 09:45

Bravo!
Kud baš na moj rođendan?

Pozdrav, svako dobro!
Koga li se ljudi na zemlji više plaše: Boga ili Njegove opozicije, đavola?
Debejac

PostPostao/la vupi » 17 pro 2019, 11:02

:bravo :bravo :bravo :bravo
vupi

PostPostao/la DB_happy » 17 pro 2019, 22:58

Debejac je napisao/la:Bravo!
Kud baš na moj rođendan?

Pozdrav, svako dobro!

Neka, neka, tako i treba, slučajno se poklopilo! :D :D :D

Naime, Sanja je bila u posjeti kod svoje tetke u Borincima (blizu Vinkovaca) pa sam ja bio dadilja, :lol: :urnebes :urnebes čuvao sam taj dan našeg unuka Tontića (Antonia)! Sva četvorica unuka jako me vole, ali Toni posebno i uvijek pazim da ostala trojica ne budu ljubomorni. Toni je jedno prekrasno i umiljato dijete, ali nažalost dosta je osjetljiv, posebno mu je krhak respiratorni sustav i više ne može ići u vrtić pa će ga Sanja čuvati do njegove 5 godine, sad je nedavno napunio 3 !

I tako nisam bio u radionici ni u brdu, on se lijepo sam zaigrao a ja iskoristio trenutak da odradim dosta velike zaostatke što se tiče administriranja foruma !
Sve se lijepo posložilo, zar ne ! :D :D :D

:krigle :love :krigle
DB_505 - modificirana 13-okvirna DB košnica
DB_happy

PostPostao/la Debejac » 18 pro 2019, 09:44

Ivica:
Toni je jedno prekrasno i umiljato dijete, ali nažalost dosta je osjetljiv, posebno mu je krhak respiratorni sustav

Drago mi je zbog unučadi, a žao zbog Tonija.

U proljeće, kad na četinarima izbiju oni svijetlozeleni mladari na vrhovima, naberi ih pa u teglu, a preko njih med (za nuždu može i šećer) pa 40 dana da stoji na toplom i daj Toniju da to troši - trebalo bi dati rezultate.

Dobro je i: rastopiti šećer na vreloj tavi (tignju, ili šerpi) pa na to dodati punomasno domaće mlijeko; na kraju, dok se karamelizirani šećer istopi u mlijeku, dobiješ nešto kao bijelu kahvu/kafu/kavu. U to je odlično dodati i kašiku svinjske masti ili putera. To je trošio moj bratić, bio bolešljiv i stalno po bolnicama, a eno ga sada momčina od blizu dva metra, samo što više ne može biti "pravi musliman" jer je puno popio svinjske masti :urnebes

Nešto najbolje, mislim, jeste kobilje ili magareće mlijeko (ne zaboravi ovo!!!).

Pozdrav, svako dobro!
Debejac

PostPostao/la DB_happy » 18 pro 2019, 20:01

Debejac je napisao/la:Ivica:
Toni je jedno prekrasno i umiljato dijete, ali nažalost dosta je osjetljiv, posebno mu je krhak respiratorni sustav

Drago mi je zbog unučadi, a žao zbog Tonija.

U proljeće, kad na četinarima izbiju oni svijetlozeleni mladari na vrhovima, naberi ih pa u teglu, a preko njih med (za nuždu može i šećer) pa 40 dana da stoji na toplom i daj Toniju da to troši - trebalo bi dati rezultate.

Dobro je i: rastopiti šećer na vreloj tavi (tignju, ili šerpi) pa na to dodati punomasno domaće mlijeko; na kraju, dok se karamelizirani šećer istopi u mlijeku, dobiješ nešto kao bijelu kahvu/kafu/kavu. U to je odlično dodati i kašiku svinjske masti ili putera. To je trošio moj bratić, bio bolešljiv i stalno po bolnicama, a eno ga sada momčina od blizu dva metra, samo što više ne može biti "pravi musliman" jer je puno popio svinjske masti :urnebes

Nešto najbolje, mislim, jeste kobilje ili magareće mlijeko (ne zaboravi ovo!!!).

Pozdrav, svako dobro!

Hvala Esade na receptima, :D :D u proljeće će to Sanja riješiti, ona je u tim stvarima puunoo bolja od mene!
Inače, Toni odavno pije kozje mlijeko i pomaže mu, mislim da je Ivana (to mu je majka, a naša kći :D ) spominjala upravo to magareće mlijeko, ali nestašica je na selu. I ovo kozje mlijeko kupujemo na selu, nikako u dućanima jer je to tvorničko toliko razrijeđeno da nema efekta... :( :(

Hvala još jednom ! :)

:krigle :krigle
DB_happy

PostPostao/la Tokito1969 » 19 pro 2019, 18:49

Debejac je napisao/la:U proljeće, kad na četinarima izbiju oni svijetlozeleni mladari na vrhovima, naberi ih pa u teglu, a preko njih med (za nuždu može i šećer) pa 40 dana da stoji na toplom i daj Toniju da to troši - trebalo bi dati rezultate.

Ovo itekako stoji isprobano i funkcioniše, i moj sin je imao sa tim problema čak je bio i alergičan na kućnu prašinu i pred astmom, lijekovi su bili zataškavanje, borove iglice i šetnje planinom pravi lijek sada je zdrav (hvala bogu) i nema tih problema...
tko pčelari vrijedi, tko ne pčelari ne vrijedi
Tokito1969

Lokacija: pčelinjak 1 Seketin 255 MNV, pčelinjak 2 Podurte 400 MNV

PostPostao/la Debejac » 25 pro 2019, 09:56

Ivica:
Toni odavno pije kozje mlijeko i pomaže mu, mislim da je Ivana (to mu je majka, a naša kći :D ) spominjala upravo to magareće mlijeko,

Evo ti video pa pogledaj ujedno i tužnu i radosnu istinitu priču. Upravo je riječ o djetetu, i još i o sirotinji od koje je svako bio digao ruke. E, ova porodica spasila je dijete i sada pakuje i prodaje magareće mlijeko.

https://www.youtube.com/watch?v=XDMH4P8M_HA

Pozdrav, svako dobro!
Debejac

PostPostao/la DB_happy » 25 pro 2019, 10:55

Evo odgledao, dirljiva ljudska priča, svaka čast Alenu i Melihi i njihovoj velikoj obitelji ! :D :D :bravo :bravo

Još da provjerim kako će to ići preko ovih barijera od granica, Esade, hvala puno ! :bravo :bravo :bravo

:krigle :krigle
DB_happy

Sljedeća

Natrag na Bijela lista ! :-)

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.