ZATROVANE PČELE

Re: ZATROVANE PČELE

PostPostao/la lolko » 13 svi 2011, 08:08

Ja bi svakako prijavio policiji jer bi taj onda malo drukčije gledao ovako će ti i ogradu srušit pa opet isto. Idu oni (dužni su izać) za svaki poziv to im je posao a i šteta nije mala.... Mom susjedu pčelaru divlje svinje su srušile ogradu i šrušile par košnica pa su plavci došli poslikali napravili zapisnik ali ti bi svakako trebal to prijavit jer da si prvi puta drugi puta treći sigurno nebi doživio jer s rogatima nažalost moraš se bosti...Da Vedran mi djeluje kao ozbiljan dečko zato sam ga i spomenuo.....
lolko

PostPostao/la matica13 » 13 svi 2011, 12:30

lolko je napisao/la:Ja bi svakako prijavio policiji jer bi taj onda malo drukčije gledao ovako će ti i ogradu srušit pa opet isto. Idu oni (dužni su izać) za svaki poziv to im je posao a i šteta nije mala.... Mom susjedu pčelaru divlje svinje su srušile ogradu i šrušile par košnica pa su plavci došli poslikali napravili zapisnik ali ti bi svakako trebal to prijavit jer da si prvi puta drugi puta treći sigurno nebi doživio jer s rogatima nažalost moraš se bosti...Da Vedran mi djeluje kao ozbiljan dečko zato sam ga i spomenuo.....

Ma i meni je Vedran djelovao ozbiljan i tio sam da to slika i da podjeli sa svima,a on mi javio da nema vremena.za policiju ču viditi ,vjerojatno ču to prijaviti.
Dok je pčela ,bit če i nas.
matica13

PostPostao/la lolko » 13 svi 2011, 16:26

za policiju - nemaš šta izgubiti - možeš samo dobiti - mir a snjim slike ima - nema tona
lolko

Prethodna

Natrag na Ostale bolesti

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.